משרד ראיית חשבון צפון, רואה חשבון, רואי חשבון - יניב בחרי
 
  דף הבית | פרופיל המשרד | צוות המשרד | חתך לקוחות | מידע מקצועי | טפסים חיוניים להורדה | קישורים נבחרים | דרושים | צור קשר | פורום    
 
 
 
 
 
 
 
 
 


קרנות הסוכנות היהודית
יזמים רבים, חסרים לעיתים את היכולת הכלכלית להקמת עסק חדש או להרחבת עסק קיים. יזם המנסה לגייס הון מבנקים או ממקורות הון אחרים נתקל בחסמים רבים דוגמת הצורך בביטחונות ובערבויות, אשר אינם עומדים לרשותו .חוסר היכולת לגייס הון ראשוני מהווה גורם מגביל ביצירה של הזדמנויות תעסוקה ובהקמה של מיזמים חדשים. קרנות ההלוואה של הסוכנות היהודית מספקות מענה לצורך זה ומעצימות את היזמים אשר זהו סיכויים היחיד

לרשימת הקרנות ולתנאי ההלוואות

קרן שמש
מאות צעירים כבר הקימו עסק עצמאי משלהם! גם אתם יכולים... בעזרת כמה חברים
"קרן שמש" לעידוד יזמים צעירים מיסודן של קרן אדמונד ג' . ספרא וקרן רש"י מעודדת יזמים צעירים לממש את הפוטנציאל האישי שלהם באמצעות סיוע בהדרכה , מימון וליווי מקצועי .
לקרן מגוון אנשי מקצוע מתחומים שונים , כגון : שיווק , ניהול ,כספים ועוד .
במקביל ליועצים המקצועיים מתאימה הקרן ליזם מנטור (חונך) , במסגרת פרויקט התנדבותי של אנשי עסקים מבכירי המשק הישראלי התורמים מזמנם ומניסיונם העשיר למען יזמים בפרויקט

קרא עוד

קרנות קורת
קרנות קורת ישראל - עמותה עמותה לפיתוח כלכלי, נוסדה ב - 1994 במטרה להראות כיצד סיוע פילנטרופי יכול להגיע ישירות למגזר הפרטי. לעודד את ההתפתחות הכלכלית במשק וליצור מקומות עבודה לעולים חדשים ואזרחים וותיקים בצורה יעילה ואפקטיבית.
קרן קורת מציעה לפילנטרופים שילוב יחודי - אפשרות למנף תרומתם תוך כדי כך שהם עוזרים לאחרים לעזור לעצמם להשיג עצמאות כלכלית וכבוד, וכך לתרום לכלכלה חזקה יותר של הסקטור הפרטי בישראל.

קרא עוד

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית
האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מושיטה יד לעולים חדשים מכל ארצות המוצא, באמצעות הלוואות ללא ריבית. עולים רבים מאתיופיה, רוסיה, מזרח אירופה וארצות אחרות זקוקים להלוואות ללא ריבית כדי להיקלט בארצם החדשה. קניית דירה, רכישת ריהוט וציוד בסיסי, תשלומי בריאות וחינוך, גיוס כספים לפתיחת עסק קטן – כל אלה עלולים להוות נטל מכביד מאוד על משפחות של עולים חדשים. אפשר לפנות, כמובן, לבנקים המסחריים, לחברות קטנות שמעניקות הלוואות ואפילו לשוק האפור והשחור, אך כל אלה גובים שיעורי ריבית גבוהים ביותר, אשר גורמים לסבל מיותר, והמשפחות הנוטלות הלוואות אלה שוקעות בחובות ובייאוש.

קרא עוד

קרן נתן
"קרן נתן", מייסודם של נייתי קירש סיד פאנד בע"מ, וקובי אבן עזרא.
נייתי קירש, אזרח דרום אפריקאי , בעל זיקה חזקה לישראל, תורם לטכניון בחיפה וחבר בחבר הנאמנים בו. קובי אבן עזרא, תעשיין ואיש ציבור . שניהם מבעלי חברי מגל.
הקרן, בהיקף כספי של 5 מיליון דולר , פועלת ללא מטרות רווח, במטרה לעודד ולסייע יזמים חדשים, חסרי יכולת כספית/ או מי שאין ביכולתם לגייס מימון על מנת להתחיל ביוזמה עסקית חדשה.

קרא עוד

קרנות סיוע לשיווק בחו"ל
קרנות הסיוע נועדו לאפשר מתן הלוואות ליצואנים, וכן קבלת מימון לפעילויות שיווק לחו"ל לרבות השתתפות בתערוכות, השקעה בצינורות השקעה, יעוץ פעילויות שיווק בחו"ל וכן לפעילויות לשם חדירה לשוק חדש ולהחדרת קו מוצרים חדש בחו"ל.

קרא עוד

תכנית תנופה
מיועדת ל:"בעלי רעיונות (יזמים וחברות סטארט-אפ) בתחום הטכנולוגי בראשית צעדיהם".
הוצאות מוכרות לקרן:- רישום פטנטים.- בניית דגם/אבטיפוס להוכחת ההתכנות הטכנולוגית של הרעיון.- ביצוע או רכישת סקרי שוק.- הכנת תוכנית עסקית- הכנת מצגת.- וכו´.
אופן התמיכה והיקף הסיוע:
התכנית תומכת עד ל- %85 מהוצאות היזם, עד לתקרה של $50,000.
מידע נוסף באתר האינטרנט של תנופה.יצירת קשר
טלפון: 5165044-03.
דואר אלקטרוני: avinoam@tnufa.org.il

קרא עוד

תכנית החממות הטכנולוגיות
מיועדת ל:"יזמים המבקשים לפתח את הרעיון שלהם למוצר מסחרי בתהליך של מחקר ופיתוח. מדובר במוצר שיש בו חדשנות ואשר ייועד בעיקר ליצוא. מדובר בייזמים בראשית דרכם ולא בחברות קיימות ופעילות."
הוצאות מוכרות לקרן:
כמעט כל הוצאה העשויה לתרום לקידום הפרוייקט.
אופן התמיכה והיקף הסיוע:
התכנית תומכת עד ל- %85 מהוצאות היזם, עד לתקרה של $300,000 ($350,000 בחלק מהחממות).
מידע נוסף באתר האינטרנט של החממות.יצירת קשר
טלפון: 5778127-03.
דואר אלקטרוני: incubators@actcom.co.il

קרא עוד

מכון הייצוא - תוכנית שביט
תוכנית שביט היא תוכנית לאומית בהובלת המכון הישראלי ליצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי ובשיתוף מנהל סחר חוץ במשרד התמ"ת לקידום וחיזוק היצוא הישראלי נוכח המשבר הכלכלי העולמי. התוכנית מציעה ליצואנים חבילת שירותים בעלויות מופחתות, שיתפרשו על פני 12 חודשים.
מטרת התוכנית ברמה הלאומית היא לייצב ולהגדיל את היקף היצוא, להרחיב את מעגל החברות המייצאות ולמזער את היקף הנזק הפוטנציאלי מהמשבר הגלובאלי באמצעות הענקת ערך מוסף ליצואנים:
* פתיחת שווקים חדשים וצומחים (סין, הודו וברזיל)
* סיוע בשווקים מסורתיים (ארה"ב ומערב אירופה)
* סיוע לעסקים קטנים בחדירה לעולם העסקים הגלובאלי
* איתור וזיהוי שותפויות עסקיות פוטנציאליות

קרא עוד

קרן מאגדים
תנאי הקרן - קונסורציום של חברות אשר התאגדו לפעילות משותפת לשם חדירה לשוק חדש (בחו"ל) או להחדרת קו מוצרים חדש (בחו"ל). המאגד יכלול 5 חברות תעשייתיות לפחות, כאשר אין לחברות חובות בלתי מוסדרים לרשויות המס, למשרדי ממשלה וליחידות ממשלתיות. בין החברות המשתתפות זכאיות להשתתף גם חברות שמחזור שמכירותיהן עולות על 30 מיליון $, חלקן היחסי מהמאגד לא יעלה על 25%.
התוכנית תאפשר קבלת מימון לפעילויות שיווק לחו"ל לרבות אחזקת משרדים בחו"ל, פרסום, מחקרי שוק, יעוץ שיווקי בחו"ל, השתתפות בתערוכות וכנסים, השקעה בצינורות שיווק בחו"ל ועוד. ניתן מענק בשיעור 40% מהוצאות השיווק המוכרות עפ"י הקריטריונים. החזר המענקים נעשה באמצעות תמלוגים בשיעור 3.5% מגידול היצוא הנובע מהתוכנית ועד 100% מגובה המענק וישא ריבית לייבור לדולר ארה"ב. תקופת ההחזר לא יאוחר משבע שנים מתום מתן המענקים.

קרא עוד

קרן רש"י
קרן רש"י היא אחת הקרנות המשפחתיות המובילות בישראל. מאז ייסודה בשנת 1984 הפנתה הקרן את משאביה למתן סיוע לאוכלוסיות החלשות, תוך התמקדות בילדים ובאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, באיזורי הפריפריה הגיאוגרפית כמו החברתית.
החזון המנחה את קרן רש"י מעוגן במישור הלאומי ובמישור הפרטני כאחד: אנו מחוייבים לחיזוק החוליות החלשות בחברה הישראלית ובה בעת אנו שואפים לעזור לפרט הבא מרקע כלכלי-חברתי בעייתי לממש את יכולתו האמיתית.
פעולות הקרן מוצאות את ביטויין בחייהם של כ10% מאוכלוסיית ישראל בכל רחבי המדינה. קרן רש"י מרכזת את מאמציה בשלושה תחומי פעילות הקשורים ביניהם באופן הדוק - חינוך, רווחה ובריאות.

קרא עוד

קרן ניו יורק
קרן ניו יורק פועלת באמצעות הסוכנות היהודית ובשיתוף מט"י טבריה.
קרן זו מעמידה הלוואות בתנאים מיוחדים ובהיקף של עד 200,000 ₪ ליזמיות ובעלות עסקים בטבריה ובסביבה. כמו כן, הקרן מסייעת לעולים חדשים.

v גובה ההלוואה: עד 200,000 ש"ח.

v ריבית: פריים +0.6% .

v תקופת ההחזר עד 6 שנים עם אפשרות לגרייס עד שנה. תשלום בתקופה זו ריבית בלבד .

v בטחונות: ערב אחד או שניים ו/או שיעבוד נכסים בהתאם לעסק ולגובה ההלוואה.

v ניתן לממן הון חוזר אך ורק למטרות השקעה (כחלק מתכנית השקעה כוללת) ובהיקף של עד 30% לעסק קיים ועד 15% לעסק בהקמה.

v הון אישי – בהתאם לתוכנית וליזם.

v ליווי והכנת תוכנית עסקית.


 
 Russian    English
חיפוש באתר
חפש
 
 
 
| כתבו לנו | תנאי שימוש | מפת האתר | הוסף למועדפים |
בניית אתרים פרסום אקטיבי  powered by Gal-Net כל הזכויות שמורות בחרי ושות' 2007 ©